Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Msze święte

Grzędzice

Niedziele i święta:

830; 1300 (dla dzieci); 1800

Dni powszednie:

wtorek - piątek 1700

 

Żarowo

niedziele i święta - 1100

 

Lubowo

niedziele i święta - 1000

 

Czytaj więcej

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

NA II NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 2023R.

 
1. W kalendarzu liturgicznym wspominamy:

- 21.01. – Św. Agnieszki. Obchodzimy w tym dniu Dzień Babci i Dziadka. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.

2. Msze św. w kościele parafialnym w niedzielę o godz. 08.30, 13.00 dla dzieci i wieczorna o godz. 18.00, /intencje

3. Biuro parafialne czynne jest w piątek od 15.00 do 16.00, ale ważne i pilne sprawy uzgadniamy przez telefon.

4. Okazja do spowiedzi św. przed Mszą w niedzielę.

5. Wznawiamy kolędę w naszej wspólnocie. Tak, jak w wielu parafiach księża pomagają w tej posłudze, tak w tym roku, ze względów zdrowotnych w kolędzie pomoże nam ks. Paweł Ostrowski, proboszcz z Reptowa, którego znacie dobrze. Od kilku lat chętnie pomaga nam w razie potrzeby. Niejako uczestniczy, jako Sąsiad, w życiu naszej wspólnoty. Mnie czekają nowe badania i leczenie onkologiczne, dlatego serdecznie proszę o modlitwę, abym w zdrowiu służył kościołowi zgodnie z wolą Bożą. Przepraszam za utrudnienia i zmiany w planie kolędy.

6. Odwiedzamy Rodziny zgodnie z kolejnością wypisanych ulic. /plan. Plan kolędy wywieszony jest w gablocie w przedsionku kościoła i na naszej stronie internetowej.

7. Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na dzisiejszą Mszę św. Paniom Wrzeszcz Irenie i Dulęba Małgorzacie, a na przyszłą niedzielę prosimy Panie Krawczyk Beatę i Tarka Patrycję.

8. Zachęcam do adoracji żłóbka, by prosić Bożę Dziecię o potrzebne łaski.

9. Solenizantom i Jubilatom w nadchodzącym tygodniu składamy serdeczne życzenia obfitości łask Bożych, Opieki Matki Bożej, orędownictwa Świętych naszych Patronów oraz zdrowia, pogody ducha i wszelkiej ludzkiej życzliwości.

10. Bóg zapłać za wspólną modlitwę, intencje Mszy, św., Waszą życzliwość i ofiary na potrzeby naszej parafii. Wszystkim życzę dobrej niedzieli i obfitego w łaski Boże tygodnia. Szczęść Wam Boże. Wasz ks. Mirosław