Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Msze święte

Grzędzice

Niedziele i święta:

830; 1300 (dla dzieci); 1800

Dni powszednie:

wtorek - piątek 1700

 

Żarowo

niedziele i święta - 1100

 

Lubowo

niedziele i święta - 1000

 

Czytaj więcej

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

NA III NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 2023R.

 

1. Msze św. w kościele parafialnym w niedzielę o godz. 08.30, 13.00 dla dzieci i wieczorna o godz. 18.00, /intencje

2. Biuro parafialne czynne w piątek od 15.00 do 16.00, ale ważne i pilne sprawy uzgadniamy przez telefon.

3. Okazja do spowiedzi św. pół godziny przed każdą Mszą św.

4. Trwa wizyta duszpasterska w naszej parafii, zwana kolędą. Tak, jak w wielu parafiach księża pomagają w tej posłudze, tak w tym roku, ze względów zdrowotnych w kolędzie pomaga nam ks. Paweł Ostrowski, proboszcz z Reptowa, którego znacie dobrze. Od kilku lat chętnie pomaga nam w razie potrzeby. Niejako uczestniczy, jako Sąsiad, w życiu naszej wspólnoty. Mnie czekają nowe badania i leczenie onkologiczne, dlatego serdecznie proszę o modlitwę, abym w zdrowiu służył kościołowi zgodnie z wolą Bożą. Ks. Paweł serdecznie dziękuje za spotkania w minionym tygodniu. Również Wam dziękuję za życzliwe przyjęcia naszego Księdza Gościa. Przepraszam za utrudnienia i zmiany w planie kolędy/plan

5. Jeżeli w czasie wyznaczonej kolędy, rodziny były nieobecne, a chciałyby wspólnie pomodlić się w swoich domach z kapłanem, poświęcić mieszkania, to będzie taka możliwość w sobotę 11 lutego. Zainteresowanych proszę o kontakt po Mszy św. w zakrystii lub telefoniczny, aby umówić się na spotkanie.

6. Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na dzisiejszą Mszę św. Paniom Krawczyk Beacie i Tarka Patrycji, a na przyszłą niedzielę prosimy Panie Szwabowicz Agnieszkę i Dusza Monikę.

7. Solenizantom i Jubilatom w nadchodzącym tygodniu składamy serdeczne życzenia obfitości łask Bożych, Opieki Matki Bożej, orędownictwa Świętych naszych Patronów, oraz zdrowia, pogody ducha i wszelkiej ludzkiej życzliwości.

8. Bóg zapłać za dar wspólnej modlitwy, intencje Mszy, św., Waszą życzliwość i ofiary na potrzeby naszej parafii. Wszystkim życzę dobrej niedzieli i obfitego w łaski Boże, tygodnia. Szczęść Wam Boże. Wasz ks. Mirosław