Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Msze święte

Grzędzice

Niedziele i święta:

830; 1300 (dla dzieci); 1800

Dni powszednie:

wtorek - piątek 1700

 

Żarowo

niedziele i święta - 1100

 

Lubowo

niedziele i święta - 1000

 

Czytaj więcej

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 

na XXX Niedzielę Zwykłą – rok A

29 października 2023


1. Zbliżamy się do Uroczystości Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego. Zgodnie z tutejszą tradycją

1 listopada Msze Święte w Grzędzicach 

o godzinie 8:30 (w kościele),

o godzinie 12:00 (na cmentarzu). 

W Żarowie na cmentarzu o godzinie 10:00.

2 listopada Msze Święte

w Lubowie o godzinie 17:00, 

w Żarowie o godzinie 18:00,

w Grzędzicach o godzinie 19:30

Zwracamy się z uprzejmą prośbą do osób zaangażowanych w przygotowanie Mszy Świętych na cmentarzach o pomoc w organizacji tego przedsięwzięcia, za co już teraz składamy serdeczne podziękowanie Bóg zapłać.

Przy wyjściu z kościoła dostępne karty wypominkowe. 

Wypełnione można składać na tacę lub przekazać kapłanowi. 

2. Trwamy w szczególnym miesiącu modlitwy – różańcowej. Również w październiku w sposób szczególny nadal polecamy intencję powrotu do zdrowia dla Waszego księdza proboszcza (Różaniec o godzinie 20:00)

3. Odwiedziny chorych z racji I Soboty miesiąca – w najbliższą sobotę 04.11.2023 po Mszy Świętej o godzinie 12:00. 

4. Kontakt z księdzem administratorem ks. Pawłem Żurawińskim SDB – tel. 693 518 242.

5. Biuro Parafialne w tym tygodniu tylko w piątek od 19:00 do 19:20, również dodatkowo po telefonicznym uzgodnieniu. Za sprawy kancelaryjne odpowiada ks. Paweł Ostrowski (proboszcz z Reptowa, tel. 507 025 850, mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

6. Bóg zapłać za przygotowanie naszego kościoła do niedzielnej liturgii. Dziękujemy Paniom  Adzie Żurawskiej i Danucie Skałeckiej, na kolejną niedzielę prosimy o zatroszczenie się o wystrój i porządek kościoła Panie Paulinę Śmigielską i Monikę Glińską.

7. Bóg zapłać za dar wspólnej modlitwy, intencję Mszy św., Waszą życzliwość i ofiary na potrzeby naszej parafii. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i udanego tygodnia. Szczęść Wam Boże!