Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Msze święte

Grzędzice

Niedziele i święta:

830; 1300 (dla dzieci); 1800

Dni powszednie:

wtorek - piątek 1700

 

Żarowo

niedziele i święta - 1100

 

Lubowo

niedziele i święta - 1000

 

Czytaj więcej

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

na XXXI Niedzielę Zwykłą – rok A

05 listopada 2023

  1. Trwamy w miesiącu listopadzie, czasie szczególnej modlitwy za naszych bliskich zmarłych. Zapraszamy do modlitwy wypominkowej. Karty na wypominki można składać na tacę lub przekazać bezpośrednio kapłanowi.
  2. Dziękujemy za nieocenioną pomoc osobom zaangażowanym w przygotowanie Mszy Świętych na cmentarzu w Żarowie i Grzędzicach. Składamy serdeczne podziękowanie Bóg zapłać.
  3. Nadal zapraszamy do wspólnej modlitwy gdzie polecamy intencję powrotu do zdrowia dla Waszego księdza proboszcza (Różaniec o godzinie 20:00).
  4. Kontakt z księdzem administratorem ks. Pawłem Żurawińskim SDB – tel. 693 518 242.
  5. Biuro Parafialne w tym tygodniu tylko w piątek od 19:00 do 19:20, również dodatkowo po telefonicznym uzgodnieniu. Za sprawy kancelaryjne odpowiada ks. Paweł Ostrowski (proboszcz z Reptowa, tel. 507 025 850, mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).
  6. Bóg zapłać za przygotowanie naszego kościoła do niedzielnej liturgii. Dziękujemy Paniom Monice Glińskiej i Magdalenie Kosmacz, na kolejną niedzielę prosimy o zatroszczenie się o wystrój i porządek kościoła Panie Magdalenę Waszkiewicz i Urszulę Kruszewską.
  7. Bóg zapłać za dar wspólnej modlitwy, intencję Mszy św., Waszą życzliwość i ofiary na potrzeby naszej parafii. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i udanego tygodnia. Szczęść Wam Boże!