Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Msze święte

Grzędzice

Niedziele i święta:

830; 1300 (dla dzieci); 1800

Dni powszednie:

wtorek - piątek 1700

 

Żarowo

niedziele i święta - 1100

 

Lubowo

niedziele i święta - 1000

 

Czytaj więcej

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

na XXXII Niedzielę Zwykłą – rok A

12 listopada 2023 

  1. Trwamy w miesiącu listopadzie, czasie szczególnej modlitwy za naszych bliskich zmarłych. Zapraszamy do modlitwy wypominkowej. Karty na wypominki można składać na tacę lub przekazać bezpośrednio kapłanowi.
  2. Nadal zapraszamy do wspólnej modlitwy gdzie polecamy intencję powrotu do zdrowia dla Waszego księdza proboszcza (Różaniec w Grzędzicach o godzinie 20:00). Powstała inicjatywa, aby powołać do istnienia nową różę różańcową (dotychczasowa również nadal będzie działać) która od nowego roku liturgicznego (od 3 grudnia) rozpoczęłaby swoją modlitwę za księdza Mirosława. Ideą jest modlitwa codziennie jedna osoba odmawia jedną dziesiątkę różańca codziennie (w dowolnym czasie dla siebie), a zebranych 20 osób w ten sposób odmówi cały różaniec. Zapisy do tej inicjatywy w tygodniu u ks. Pawła Ostrowskiego (zarówno w Grzędzicach, Lubowie i Żarowie).
  3. Kontakt z księdzem administratorem ks. Pawłem Żurawińskim SDB – tel. 693 518 242.
  4. Biuro Parafialne w czynne w środę i piątek od 19:00 do 19:20, również dodatkowo po telefonicznym uzgodnieniu. Za sprawy kancelaryjne odpowiada ks. Paweł Ostrowski (proboszcz z Reptowa, tel. 507 025 850, mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).
  5. Bóg zapłać za przygotowanie naszego kościoła do niedzielnej liturgii. Dziękujemy Paniom Magdalenie Waszkiewicz i Urszuli Kruszewskiej, na kolejną niedzielę prosimy o zatroszczenie się o wystrój i porządek kościoła Panie Annę Wyszumirską i Ewę Wyszumirską.
  6. Bóg zapłać za dar wspólnej modlitwy, intencję Mszy św., Waszą życzliwość i ofiary na potrzeby naszej parafii. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i udanego tygodnia. Szczęść Wam Boże!