Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Msze święte

Grzędzice

Niedziele i święta:

830; 1300 (dla dzieci); 1800

Dni powszednie:

wtorek - piątek 1700

 

Żarowo

niedziele i święta - 1100

 

Lubowo

niedziele i święta - 1000

 

Czytaj więcej

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

na XXXIII Niedzielę Zwykłą – rok A

19 listopada 2023 

  1. Trwamy w miesiącu listopadzie, czasie szczególnej modlitwy za naszych bliskich zmarłych. Zapraszamy do wspólnej modlitwy wypominkowej. Karty na wypominki można jeszcze składać na tacę lub przekazać bezpośrednio kapłanowi.
  2. Modlitwa różańcowa o rychły powrót do zdrowia dla Waszego księdza proboszcza jeszcze w tym miesiącu codziennie w Grzędzicach o godzinie 20:00. Dziękujemy za wspólnotową modlitwę i wytrwałość. Od nowego roku liturgicznego (3 grudnia) rozpoczniemy modlitwę w ramach 2 nowych róż różańcowych. Pierwsza zmiana tajemnic dla osób, które się zdeklarowały w Żarowie – 30 listopada (czwartek) po Mszy Świętej o godzinie 18:30, w Grzędzicach - 1 grudnia (piątek) po Mszy Świętej o godzinie 19:30. Ideą jest codzienna modlitwa całym różańcem. Jedna osoba odmawia jedną dziesiątkę różańca codziennie (w dowolnym czasie dla siebie), łącznie zebranych w ten sposób 20 osób odmówi cały różaniec. Chętnych zapraszamy do włączenia się do tej modlitwy. Zapisy do róż w tygodniu u ks. Pawła Ostrowskiego (zarówno w Grzędzicach, Lubowie i Żarowie).
  3. Kontakt z księdzem administratorem ks. Pawłem Żurawińskim SDB – tel. 693 518 242.
  4. Biuro Parafialne w czynne w środę i piątek od 19:00 do 19:20, również dodatkowo po telefonicznym uzgodnieniu. Za sprawy kancelaryjne odpowiada ks. Paweł Ostrowski (proboszcz z Reptowa, tel. 507 025 850, mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).
  5. Bóg zapłać za przygotowanie naszego kościoła do niedzielnej liturgii. Dziękujemy Paniom Annie i Ewie  , na kolejną niedzielę prosimy o zatroszczenie się o wystrój i porządek kościoła Panie Renatę Lewińską i Karolinę Strauss.
  6. Bóg zapłać za dar wspólnej modlitwy, intencję Mszy św., Waszą życzliwość i ofiary na potrzeby naszej parafii. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i udanego tygodnia. Szczęść Wam Boże!