Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Msze święte

Grzędzice

Niedziele i święta:

830; 1300 (dla dzieci); 1800

Dni powszednie:

wtorek - piątek 1700

 

Żarowo

niedziele i święta - 1100

 

Lubowo

niedziele i święta - 1000

 

Czytaj więcej

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

na IV Niedzielę ADWENTU  oraz Boże Narodzenie

24-26 grudnia 2023

1. Dziś kończy się ADWENT. Przed nami Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok.

MSZE ŚWIĘTE z racji IV niedzieli Adwentu – DZIŚ w godzinach dopołudniowych

08:30 – Grzędzice (13:00 i 18:00 – odwołana), 10:00 – Lubowo, 11:00 – Żarowo

PASTERKI - 20:00 i 24:00 – Grzędzice, 21:30 – Lubowo, 22:00 – Żarowo

W I i II dzień świąt – porządek niedzielny

2. Zaraz po świętach rozpoczniemy – czas wizyty duszpasterskiej. W tym roku ze względu na dalszą rekonwalescencję księdza proboszcza Mirosława w kolędzie pomogą księża z parafii w Kobylance i Reptowie. Szczegółowy plan na stronie parafiagrzedzice.pl oraz w gablotce.

Skrócony harmonogram

Grzędzice 27-29 grudnia 2023 od godziny 16:00 (kolęduje 6 księży),

Żarowo 30 grudnia 2023 od godziny 10:00 (kolęduje 3 księży),

Lubowo 2 stycznia 2024 od godziny 16:00 (kolęduje 2 księży).

Kolęda odbędzie się na sposób tradycyjny. Można  potwierdzić wolę przyjęcia księdza  poprzez formularz znajdujący się na stronie parafii oraz https://moje.parafio.pl/grzedzice/koleda

Jeżeli nie mogą Państwo podjąć kapłana w/w terminach - prosimy o odnotowanie tego faktu w uwagach wówczas kapłan skontaktuje się celem uzgodnienia innego terminu.

4. Kontakt z księdzem administratorem ks. Pawłem Żurawińskim SDB – tel. 693 518 242.

5. Biuro Parafialne w czynne w czasie kolędowym po telefonicznym uzgodnieniu. Za sprawy kancelaryjne odpowiada ks. Paweł Ostrowski (proboszcz z Reptowa, tel. 507 025 850, mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

6. Bóg zapłać za przygotowanie naszego kościoła do niedzielnej i świątecznej liturgii. Dziękujemy Paniom Agnieszce Szafrańskiej, Kamili Koperczak, Agnieszce Kurzawie i Małgorzacie Adamczyk., na kolejną niedzielę prosimy Panie Agatę Sala i Irenę Kurzydlak.

7. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie świątecznego wystroju waszych świątyń. Za budowę szopek, ubieranie choinek i ogólny wystrój. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w rozprowadzenie świec i opłatków. Niech Boża dziecina błogosławi w Waszej codzienności i dalszych poczynaniach dla dobry wspólnoty parafialnej.