Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Msze święte

Grzędzice

Niedziele i święta:

830; 1300 (dla dzieci); 1800

Dni powszednie:

wtorek - piątek 1700

 

Żarowo

niedziele i święta - 1100

 

Lubowo

niedziele i święta - 1000

 

Czytaj więcej

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

na Niedzielę Świętej Rodziny

31 grudnia 2023

1. Dzisiaj na zakończenie Roku Pańskiego 2023, odprawimy Mszę Święta
z nabożeństwem dziękczynno-błagalnym o godzinie 17:00 (w zamian Mszy św. o godzinie 18:00). Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

2. Jutro 1 stycznia – Uroczystość Matki Bożej Rodzicielki – święto nakazane. Nie będzie Mszy świętej o godzinie 08:30. Pozostałe nabożeństwa według porządku niedzielnego.

3. W sobotę 6 stycznia obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli). Msze Święte według porządku niedzielnego. Zapraszamy również tego dnia do naszego Kościoła Parafialnego na Rodzinne kolędowanie na godzinę 19:00.

4. W przyszłą niedzielę 7 stycznia w czasie Mszy Świętej o godzinie 18:00 tradycyjnie będziemy polecać naszych bliskich zmarłych z naszej parafii i z naszych rodzin. Jeżeli mieliśmy pogrzeby , to proszę dostarczyć do zakrystii kartki z imieniem i nazwiskiem osoby zmarłej przed tą mszą świętą.

5. Dziękujemy za wielką życzliwość otwartość Waszych domów. Przepraszamy za ewentualne niedogodności w planie kolędowym. Pragniemy jako zastępujący duszpasterze sprostać pracy, którą wypełniał na co dzień Wasz ksiądz proboszcz Mirosław. Dziękujemy serdecznie kapłanom, którzy wsparli swoimi siłami i podjęli się trudu odwiedzin duszpasterskich.

Odwiedziny kolędowe jeszcze w Lubowie 2 stycznia 2024 od godziny 16:00.

Osoby pominięte lub wyrażające wolę przyjęcia kapłana prosimy o zgłoszenia poprzez formularz znajdujący się na stronie parafii oraz https://moje.parafio.pl/grzedzice/koleda

6. Bóg zapłać za przygotowanie naszego kościoła do niedzielnej i świątecznej liturgii. Dziękujemy Paniom Agacie Sala i Irenie Kurzydlak, na kolejną niedzielę prosimy Panie Małgorzatę Rybicką i Wandę Wilk.

7. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie świątecznego wystroju waszych świątyń. Za budowę szopek, ubieranie choinek i ogólny wystrój. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w rozprowadzenie świec i opłatków. Niech Boża dziecina błogosławi w Waszej codzienności i dalszych poczynaniach dla dobry wspólnoty parafialnej.