Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Msze święte

Grzędzice

Niedziele i święta:

830; 1300 (dla dzieci); 1800

Dni powszednie:

wtorek - piątek 1700

 

Żarowo

niedziele i święta - 1100

 

Lubowo

niedziele i święta - 1000

 

Czytaj więcej

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

na V Niedzielę Zwykłą – rok B

04 luty 2024

1. Rozpoczęliśmy kolejny miesiąc. Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami zapraszamy dziś na mszę świętą wszystkie dzieci przygotowujące się do I komunii, w czasie której odbędzie się obrzęd poświęcenia świec.

2. Tradycyjnie w I niedzielę miesiąca można uiścić składki na Radę Parafialną.

3. ZMIANA TAJEMNIC ŻYWEGO RÓŻAŃCA w Lubowie we wtorek- 6 lutego - o godzinie 18:00, w Żarowie w czwartek 8 lutego – msza święta o godzinie 18:00 w intencjach różańcowych.

4. Sprawy kancelaryjne w tym tygodniu po telefonicznym uzgodnieniu (ks. Paweł Ostrowski tel. 507 025 850).

5. Wyrażamy serdeczne podziękowanie za przygotowanie kościoła parafialnego i kościołów filialnych do obchodów okresu zwykłego. Wszystkim zaangażowanym dziękujemy za uprzątnięcie świątecznego wystroju i stałą troskę o wasze świątynie.

Bóg zapłać za przygotowanie naszego kościoła do niedzielnej i świątecznej liturgii. Dziękujemy Paniom Dorocie Guzek i Iwonie Mądra, na kolejną niedzielę prosimy Panie Anetę Kiewra i Magdalenę Gołąb.

6. Bóg zapłać za dar wspólnej modlitwy, intencję Mszy św., Waszą życzliwość i ofiary na potrzeby naszej parafii. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i udanego tygodnia.  Szczęść Wam Boże!