23 czerwca 2024 & XII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Rozpoczęliśmy czas wakacji. Przypominamy że w wakacyjne niedziele pamiętamy o kościele.

Msze święte w niedziele według stałego porządku.

W tym tygodniu w Grzędzicach w środę i piątek o godzinie 17:00.

1. Biuro parafialne w wakacje czynne w piątki bezpośrednio po mszy świętej. W spraw pilnych prosimy o kontakt telefoniczny.
  2. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym i uczestnikom naszego parafialnego odpustu, który miał miejsce wczoraj o godzinie 17:00,
  3. Dziękujemy za porządki w kościele Paniom Dorocie Domaradzkiej i Barbarze Fijołek, w przyszłą niedzielę prosimy Panie Mariolę Grygorcewicz i Katarzynę Waleńczak.
  4. Życzymy wszystkim Bożego błogosławieństwa. Udającym się na wakacyjny wypoczynek radosnych wyjazdów i szczęśliwego powrotu. Gościom życzymy dobrego pobytu w naszej wspólnocie parafialnej.